Klik HIER voor de homepage van ALTC Buitenveldert

User Name

Password

Info New or Forgotten?

Zoeken
ALTC Buitenveldert > Competitie > KNLTB

Landelijke Najaars Competities

Gemengd

Gemengd zondag najaar 2018

Buitenveldert Gemengd Zo ?IKNLTB

Peter Agema [c] 7/7
Saskia Baankreis 7/7
Veronique Gerardu 7/6
Harald Inen 8/7
Katja Schinkel 7/7
Martijn van der Veen 7/7

Heren

Heren zondag najaar 2018

Buitenveldert Heren 17+ Za ?IKNLTB

Enzio Fruijtier [c] 8/7
Timo Aumuller 8/8
Peter van Oudenaarde 8/8
Ruben Schildmeijer 7/7
Vincent Schildmeijer 8/7
Pieter Tapperwijn 7/6

Dames

Dames zondag najaar 2018

Buitenveldert Dames Zo ?IKNLTB

Rosan van Wilgenburg [c] 7/7
Frederike Arends 8/6
Esther Berkelaar 8/8
Danielle Komen 7/7
Christina Rieke 7/7
Giny Schuit 8/7

Buitenveldert Dames Zo ?IKNLTB

Dieuwke Sytema [c] 7/6
Céline Boumans 8/8
Wiepke Douma 8/8
Suzanne van Hulten 8/8
Astrid Vellinga 8/8
Irma Willemsen 8/8

Buitenveldert Dames Zo ?IKNLTB

Ethie van Rees [c] 7/6
Iris van 't Hull 7/6
Claudia Makumbe 5/6
Beatrijs van Schilfgaarde 6/7
Harriët van Tol 7/6

Senioren Gemengd

Gemengd 17+ zaterdag najaar 2018

Buitenveldert Gemengd 17 Za ?IKNLTB

Meike van der Hoeven [c] 6/6
Ellen den Braber 6/7
Jeroen ten Hoopen 7/7
Michiel ten Hoopen 8/8
Norbert van 't Loo 7/7
Marijn Pool 7/6

Buitenveldert Gemengd 17 Za ?IKNLTB

Marlies Staarink [c] 7/7
Maarten van Alphen 8/7
Sylvia Alting van Geusau 7/7
Jefta Bakker 7/7
Simone van Dijk 8/7
Florine Lengkeek 5/6
Davor Slijepcevic 7/7

Buitenveldert Gemengd 17 Za ?IKNLTB

Salim Wakil [c] 8/8
Nicole van Drumpt 8/8
Marlet van der Klei 8/9
Indre Valeikaite 8/8
Michiel Verburgh 8/8
Bram Vreeke 8/8

Buitenveldert Gemengd 17 Za ?IKNLTB

Suzanne van Elst [c] 7/7
Jorald de Blank 8/7
Alexandra van Dreven 7/6
Aksel Gudde 8/8
Helmer Gudde 9/9
Anoma Ortelee 6/6

Senioren Gemengd

Gemengd dubbel 50+ vrijdag najaar 2018

Buitenveldert GD 50+ Vr ?IKNLTB

Reggy Molly [c] 7/6
Jacqueline Bakker 7/7
Marjoleine Dokkum 5/5
Harald Inen 8/7
Sigrid Markus 7/5
Koen den Os 7/7

Senioren Heren

Heren 17+ zaterdag (4HE + 2HD) najaar 2018

Buitenveldert Heren 17+ Za ?IKNLTB

Jord Huijtker [c] 9/9
Hayo Jongejans 9/9
Marc Labobar 9/9
Mathieu Mulders 8/8
Glenn Suijker 8/8
Nuno Tavares 9/9

Buitenveldert Heren 17+ Za ?IKNLTB

Pieter van Boheemen [c] 5/6
Johan Annema 4/5
Andrej Glass 5/4
Dimitri Kaandorp 6/7
Michiel Meeuwissen 8/7
Meindert van der Meulen 5/4
Jonathan Moll 7/6

Senioren Heren

Heren 35+ zondag (2HE + 3HD) najaar 2018

Buitenveldert Heren 35+ Zo ?I

Senioren Dames

Dames 17+ zaterdag (4DE + 2DD) najaar 2018

Buitenveldert Dames 17+ Za ?IKNLTB

Josine Crolla [c] 9/9
Karin Groot 9/9
Tanya Iskilieva 9/9
Maaike Navon 9/9
Iveta Petrova 9/9
Magdeleen Sturm 8/8

Buitenveldert Dames 17+ Za ?IKNLTB

Marjoleine Dokkum [c] 5/5
Ciara Dunne [c] 7/6
Susanne Reijerse [c] 6/6
Katja Assoian 5/5
Ellen Dalhuisen 7/6
Caroline Juffer-Kat 5/6
Shantell Wong 6/6

Buitenveldert Dames 17+ Za ?IKNLTB

Inae Hille [c] 8/8
Eline Amsing 8/8
Maira Gill 8/8
Marte Meijs 8/8
Myra van Rooijen 8/8
Willemien Vels 8/8
Maud Wammes 8/8

Buitenveldert Dames 17+ Za ?IKNLTB

Iris Beterams [c] 9/9
Jantina Asselman 8/8
Sandra Hauwert 9/9
Jette Lemstra 8/8
Peggy Mulder 9/9
Mira Panis 8/8

Junioren Gemengd

Gemengd 10 t/m 14 zondag najaar 2018

Buitenveldert Gemengd 14 Zo ?I

Buitenveldert Gemengd 14 Zo ?I

Buitenveldert Gemengd 14 Zo ?I

Jishai Markuszower [c] 9/9

Junioren Gemengd

Gemengd 11 t/m 17 zondag najaar 2018

Buitenveldert Gemengd 17 Zo ?I

Junioren Jongens

Jongens 10 t/m 14 zondag najaar 2018

Buitenveldert Jongens 14 Zo ?I

Philip Hillen [c] 8/8
Jarno Spoelstra [c] 8/8
Max Woltz [c] 8/8
Sander Woltz [c] 8/8

Buitenveldert Jongens 14 Zo ?I

Max van Dam [c] 8/8
Max Don [c] 9/9
Morris van Genk [c] 9/9
Thomas Kuipers [c] 9/9

Junioren Jongens

Jongens 11 t/m 17 zondag najaar 2018

Buitenveldert Jongens 17 Zo ?I

Elano Bravos [c] 6/6
Florian Vellinga [c] 6/6
Nicola Beugel 6/7
Mats Engel 7/7

Junioren Meisjes

Meisjes 10 t/m 14 zondag najaar 2018

Buitenveldert Meisjes 14 Zo ?I

Junioren Meisjes

Meisjes 11 t/m 17 zondag najaar 2018

Buitenveldert Meisjes 17 Zo ?I

Niki Irinkova [c] 6/7
Sophie Kleijn [c] 9/9
Anna Timmers [c] 7/7

Tenniskids World Tour

Tenniskids ROOD

Worldtour ROOD najaar 2018

Buitenveldert Rood ?I

Noah Batista Leering 6/6
Samuel de Lange 9/9
Lev van der Vorst 9/9

Tenniskids ORANJE

Worldtour ORANJE najaar 2018

Buitenveldert Oranje ?I

Asher Kennemer 9/9
Yizhar Kennemer 9/9
Julius Lohr 9/9
Kasper Rahusen 9/9
Christiaan Stevens 9/9

Tenniskids GROEN

Tenniskids GROEN najaar 2018

Buitenveldert Groen ?I

Aya Chafiki [c] 9/9
Pablo Kollee [c] 9/9
Erik Soellner [c] 9/9
Kees Wynia [c] 8/8
Dylan Singels 9/9

Buitenveldert Groen ?I

Jasmine de Bruin [c] 9/9
Adam Kijl [c] 9/9
Naomi Kurz [c] 9/9
Siwarde Verduyn Lunel [c] 8/8
Ayeesha Worgan 9/9

Buitenveldert Groen ?I

Jayden Alberto [c] 8/8
Rafi van Herk [c] 9/9
Noam Mehlmann [c] 9/9
Quinten Meijer 8/8
Jesse Pijnacker 9/9

Reserves

Reserve

Reserve najaarscompetities 2018

Buitenveldert ReserveI

Ishan Bhadoria [c] 9/9
Maanit Chhabra [c] 8/7
Jennifer Hol [c] 8/7
Jacqueline Koole [c] 8/8
Monique Neijzen [c] 7/7
Dick Smit [c] 8/8
Leontien Watzema [c] 8/8
Casper Westendorp [c] 6/6
Martijn Willemse [c] 7/6
Emre Yalcin [c] 9/9
Daan Barbiers 8/8
Lucas Gooskens 8/8
Karine Prijs-Meliva 7/8
Miriam Spierings 6/6

Copyright © 2006-2012 ALTC Buitenveldert. Alle rechten voorbehouden.

Gebruiksvoorwaarden

Technische informatie

Contact