Klik HIER voor de homepage van ALTC Buitenveldert

User Name

Password

Info New or Forgotten?

Zoeken
ALTC Buitenveldert > Toernooien > Open ALTC

SPEELSCHEMA'S

Herenenkel HE 16+ G1 : Herenenkel 16+ - Groep 1
  HE 16+ G2 : Herenenkel 16+ - Groep 2
  HE 16+ G3 : Herenenkel 16+ - Groep 3
  HE 16+ G4 : Herenenkel 16+ - Groep 4
  HE 16+ G5 : Herenenkel 16+ - Groep 5
  HE 16+ G6 : Herenenkel 16+ - Groep 6
  HE 35+ G2 : Herenenkel 35+ - Groep 2
  HE 35+ G3 : Herenenkel 35+ - Groep 3
  HE 35+ G4 : Herenenkel 35+ - Groep 4
  HE 35+ G5 : Herenenkel 35+ - Groep 5
  HE 35+ G6 : Herenenkel 35+ - Groep 6
Herendubbel HD 17+ G1 : Herendubbel 17+ - Groep 1
  HD 17+ G3 : Herendubbel 17+ - Groep 3
  HD 17+ G4 : Herendubbel 17+ - Groep 4
  HD 17+ G5 : Herendubbel 17+ - Groep 5
  HD 35+ G1 : Herendubbel 35+ - Groep 1
  HD 35+ G2 : Herendubbel 35+ - Groep 2
  HD 35+ G3 : Herendubbel 35+ - Groep 3
Damesenkel DE 16+ G2 : Damesenkel 16+ - Groep 2
  DE 16+ G3 : Damesenkel 16+ - Groep 3
  DE 16+ G4 : Damesenkel 16+ - Groep 4
  DE 16+ G5 : Damesenkel 16+ - Groep 5
  DE 35+ G1 : Damesenkel 35+ - Groep 1
  DE 35+ G3 : Damesenkel 35+ - Groep 3
  DE 35+ G4 : Damesenkel 35+ - Groep 4
  DE 35+ G5 : Damesenkel 35+ - Groep 5
Damesdubbel DD 17+ G1 : Damesdubbel 17+ - Groep 1
  DD 17+ G2 : Damesdubbel 17+ - Groep 2
  DD 17+ G3 : Damesdubbel 17+ - Groep 3
  DD 17+ G4 : Damesdubbel 17+ - Groep 4
  DD 35+ G1 : Damesdubbel 35+ - Groep 1
  DD 35+ G2 : Damesdubbel 35+ - Groep 2
  DD 35+ G3 : Damesdubbel 35+ - Groep 3
  DD 35+ G4 : Damesdubbel 35+ - Groep 4
Gemengddubbel GD 17+ G1 : Gemengddubbel 17+ - Groep 1
  GD 17+ G2 : Gemengddubbel 17+ - Groep 2
  GD 17+ G3 : Gemengddubbel 17+ - Groep 3
  GD 17+ G4 : Gemengddubbel 17+ - Groep 4
  GD 35+ G1 : Gemengddubbel 35+ - Groep 1
  GD 35+ G2 : Gemengddubbel 35+ - Groep 2
  GD 35+ G3 : Gemengddubbel 35+ - Groep 3

FINALES

HE 16+ G1 1. Midge Visser   2. Pim van der Veer  
HE 16+ G2 Louis Westers - Jorrit Hertsenberg 6-0 6-7 6-0
HE 16+ G3 Alexander Knapp - Maat Hofman 0-6 6-3 6-1
HE 16+ G4 Marc-Etienne Kok (1) - Bart Keuper 6-3 6-3
HE 16+ G5 Frederico Hulzebosch (3) - Harmen Suiskind 7-6 6-2
HE 16+ G6 Diederik Brits - Lukasz Koterba 6-1 6-1
HE 35+ G2 1. Philip Loos   2. Victor Pallemans  
HE 35+ G3 Henk Franken - André van Roon (2) 6-7 6-2 6-1
HE 35+ G4 Marcel van Dam - Rob van der Boom 6-2 6-1
HE 35+ G5 Lenaert Spiekerman - Willem Wester (1) 6-3 6-3
HE 35+ G6 1. Jan-Willem Koenraad   2. Ricardo Cairo  
HD 17+ G1 Bart Meijs/ Michael Dekker (2) - Marc-Etienne Kok/ Sven van Rozendaal 6-3 3-6 6-1
HD 17+ G3 Jordi Rosendahl/ Philippe den Hollander - Paul Wortel/ Ronald Lindhout (2) 6-4 6-4
HD 17+ G4 1. Hennie Woertman/ Dave Woertman   2. Thomas Claus/ Ryan Claus  
HD 17+ G5 1. Thomas Brits/ Diederik Brits   2. Thomas Bakker/ Christiaan Koetsier  
HD 35+ G1 Peter Toethuis/ Sander Rooth - Jesus Esteban/ Gijs Abelen (1) wo
HD 35+ G2 Koen den Os/ Peter den Ouden (1) - Ricardo Cairo/ Robert Krijgsman 6-1 6-2
HD 35+ G3 1. Hein Gooskens/ Ghene Snellen   2. Herbert Ormel/ Paul Wubbe  
DE 16+ G2 Elise Renard (1) - Amélie Cornélis (2) 6-3 6-1
DE 16+ G3 Anneloes Kokshoorn (1) - Ellen den Braber (2) 6-3 7-5
DE 16+ G4 Laitin Man - Paulien van der Grinten (3) 3-6 6-3 7-5
DE 16+ G5 1. Tessa Snaterse   2. Marlou Attersol Smith  
DE 35+ G1 Elise Renard (2) - Katja Assoian (1) 6-3 6-2
DE 35+ G3 Laila Lemmer (2) - Nicole van Ommeren (1) 1-6 6-2 6-2
DE 35+ G4 Christine Voge-Jansen (1) - Diana Bolhoven (2) 6-3 6-1
DE 35+ G5 1. Annemiek Berends   2. Sharon Hopman  
DD 17+ G1 1. Maartje Nelissen/ Anouk Schouten   2. Ilse Janssen/ Myron Laagland  
DD 17+ G2 Anneloes Kokshoorn/ Sabine van den Berg - Marit Klaassen/ Cindy Goey 6-1 7-5
DD 17+ G3 Laitin Man/ Saskia Strubbe (1) - Sharon Hopman/ Bianca Manglie (2) 7-5 6-1
DD 17+ G4 1. Heleen van Straten/ Mischa Wessel   2. Ingeborg Kloek/ Lynn Broxterman  
DD 35+ G1 1. Caroline Juffer-Kat/ Katja Assoian   2. Maaike Vallenduuk/ Anouk Mulder  
DD 35+ G2 1. Serena Egidi/ Iris van Maarschalkerwaart   2. Ellen Rosenstein/ Marlies Nooij  
DD 35+ G3 Katja de Jong/ Annemiek Berends (1) - Renée de Koning-Verwoerd/ Letty van Toledo 7-5 3-6 6-4
DD 35+ G4 1. Christine Bosma/ Riet Bijker   2. Anoesjka Aspeslagh/ Josine Crolla  
GD 17+ G1 1. Sigrid Markus/ Gijs Abelen   2. Lisa Moorman/ Menno Geurts  
GD 17+ G2 Teun Schriemer/ Lisanne Molenaar (1) - Mariska van Hoorik/ Joep van Bohemen 6-2 5-7 6-4
GD 17+ G3 1. Shantell Wong/ Menno van Assen   2. Marlies Staarink/ Maarten van Alphen  
GD 17+ G4 Tessa Stoel/ Sander Varkevisser (1) - Claire Christensen/ Jose Adrian Alanis Gonzalez (2) 2-6 6-2 6-3
GD 35+ G1 1. Jacqueline Bakker/ Peter Agema   2. Koen den Os/ Mauritska Pluim-Kinsbergen  
GD 35+ G2 1. Richard Verkoulen/ Rebecca Colman   2. Kim Röben/ Ricardo Wijngaarde  
GD 35+ G3 1. Herbert Ormel/ Esther Haenen   2. Fred Stuurman/ Trinette van Geel  

Volg het toernooi LIVE met onze APP PLANMYSPORT

MOBIELDownload de app uit de Apple iStore of Google Play Store of ga naar www.planmysportapp.com.
Inloggen op de app is niet noodzakelijk, maar wel handig voor de selfservice. Klik na het opstarten op de homepage op de quicklink TOERNOOIEN en kies daar dit toernooi. Meer uitleg? Bekijk deze film.

Toernooibepalingen

Als je inschrijft voor het ALTC Open Toernooi, ga je akkoord met deze bepalingen.

Copyright © 2006-2012 ALTC Buitenveldert. Alle rechten voorbehouden.

Gebruiksvoorwaarden

Technische informatie

Contact